OD8015-12LS
Manufacturer
Orion Fans
VIGOR # :
Description
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Catalog
DC Brushless Fans (BLDC)
DataSheet
OD8015-12LS PDF
Type Description
Series:OD8015
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 80mm L x 80mm H
Width:15.00mm