MR9238H24B1+6-FSR
Description
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
DataSheet
MR9238H24B1+6-FSR PDF
Type Description
Series:MR9238
Package:Box
Part Status:Active
Voltage - Rated:24VDC
Size / Dimension:Square - 92mm L x 92mm H
Width:38.00mm
Air Flow:152.0 CFM (4.26m³/min)
Static Pressure:1.200 in H2O (298.9 Pa)