OD5020-12LS02A
Description
FAN AXIAL 50X20MM 12VDC WIRE
DataSheet
OD5020-12LS02A PDF
Type Description
Series:OD5020
Package:Bulk
Part Status:Active
Voltage - Rated:12VDC
Size / Dimension:Square - 50mm L x 50mm H
Width:20.00mm