
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Gap Filler 4000 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Type: | Liquid Gap Filler, 2 Part |
| Size / Dimension: | 50cc Cartridge |
| Usable Temperature Range: | -76°F ~ 392°F (-60°C ~ 200°C) |
| Color: | Blue |
| Thermal Conductivity: | 4.00W/m-K |
| Features: | - |
| Shelf Life: | 5 Months |
| Storage/Refrigeration Temperature: | 77°F (25°C) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 |
Current price of GF4000-00-240-50CC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERMAL NON-SILICONE PUTTY 1LB
EPOXY MOLD RELEASE (NON SILICONE
THERMALCOTE GREASE CAN 1LB
GAP FILLER 4000 50CC CARTRIDGE
8381.GA.2530.35.PA.P1.44.ZS.Z1.Z2
0200 PSIG, 420MA SWITCHABLE TO 0
8473.F8.5430.05.17.58.40.61.T2
SENSOR 2.5PSIG 1/4"NPT 10V CYL
SENSOR 200PSI 7/16-20-2B .5-4.5V