
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Heat Pipe |
| Attachment Method: | Epoxy or Solder |
| Shape: | Flat |
| Power - Cooling: | - |
| Thermal Resistance: | - |
| Wick Type: | Sintered |
| Length: | 17.717" (450.00mm) |
| Width: | 0.506" (12.86mm) |
| Height: | 0.413" (10.50mm) |
| Diameter: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Features: | - |
| Material: | Copper |
| Platform: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 126803 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FLAT HEATPIPE 40W 10.9X3.5X150MM
FLATTENED, COPPER HEATPIPE, SINT
FLAT HEATPIPE 15W 10.7X4X400MM
DC DC CONVERTER 3.3V 20W
DC DC CONVERTER 5V 100W
FLATTENED, COPPER HEATPIPE, SINT
DC DC CONVERTER 6.5V 50W