
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Heat Pipe |
| Attachment Method: | Epoxy or Solder |
| Shape: | Flat |
| Power - Cooling: | - |
| Thermal Resistance: | - |
| Wick Type: | Sintered |
| Length: | 7.874" (200.00mm) |
| Width: | 0.180" (4.57mm) |
| Height: | 0.118" (3.00mm) |
| Diameter: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Features: | - |
| Material: | Copper |
| Platform: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 126065 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FLATTENED, COPPER HEATPIPE, SINT
FLATTENED, COPPER HEATPIPE, SINT
FLAT HEATPIPE 12W 8.1X2.8X350MM
SENSOR OPT 635NM AMB SIDELOOKER
OPTOISO 5.3KV 2CH TRANS 8SMD
FLATTENED, COPPER HEATPIPE, SINT
THERMISTOR PTC 270 OHM 1% 0603