
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Heat Pipe |
| Attachment Method: | Epoxy or Solder |
| Shape: | Round |
| Power - Cooling: | - |
| Thermal Resistance: | - |
| Wick Type: | Sintered |
| Length: | 9.843" (250.00mm) |
| Width: | - |
| Height: | - |
| Diameter: | 0.197" (5.00mm) OD |
| Operating Temperature: | 30°C ~ 120°C |
| Features: | - |
| Material: | Copper |
| Platform: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 |
Current price of ATS-HP-D5L250S32W-124 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ROUND HEATPIPE 100W 10X200MM
FLATTENED, COPPER HEATPIPE, SINT
ROUND HEATPIPE 12X350MM 75W
COOLX POWER SUPPLY
SEN PHT PNP 60MM LO M8 PT
ROUND HEATPIPE 32W 5X250MM
ROUND HEATPIPE 100W 10X200MM