
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Heat Pipe |
| Attachment Method: | Epoxy or Solder |
| Shape: | Flat |
| Power - Cooling: | - |
| Thermal Resistance: | - |
| Wick Type: | Sintered |
| Length: | 7.874" (200.00mm) |
| Width: | 0.330" (8.37mm) |
| Height: | 0.091" (2.30mm) |
| Diameter: | - |
| Operating Temperature: | 30°C ~ 120°C |
| Features: | - |
| Material: | Copper |
| Platform: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 |
Current price of ATS-HP-F6L200S21W-248 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FLATTENED, COPPER HEATPIPE, SINT
FLAT HEATPIPE 14W 11.4X2.5X400MM
FLATTENED, COPPER HEATPIPE, SINT
COOLX POWER SUPPLY
COPPER BERYLLIUM FINGERSTOCK EMI
FLAT HEATPIPE 21W 8.4X2.3X200MM
ELVH 100 MBAR GAGE LID DIP COMME