TG-A373L-320-320-10.0-1A
Description
THERM PAD 320MMX320MM W/ADH YLW
DataSheet
TG-A373L-320-320-10.0-1A PDF
Type Description
Series:L37-3L
Shape:Square
Outline:320.00mm x 320.00mm
Thickness:0.394" (10.00mm)
Material:Silicone Elastomer
Adhesive:Adhesive - One Side
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.5W/m-K