SUPERTHERMAL-C128-05-00-0762-0762
Description
PAD SUPERTHERMAL 0.5MM C128 3X3"
DataSheet
SUPERTHERMAL-C128-05-00-0762-0762 PDF
Shape:Square
Outline:76.20mm x 76.20mm
Thickness:0.0200" (0.508mm)
Material:Silicone
Adhesive:-
Backing, Carrier:Polyethylene-Terephthalate (PET)
Color:Black
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:12.8W/m-K