
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TG-A3500 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Usage: | Multi |
| Type: | Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 5.00mm x 5.00mm |
| Thickness: | 0.0790" (2.000mm) |
| Material: | Silicone |
| Adhesive: | Tacky - Both Sides |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Yellow |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 3.5W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TG-A3500-5-5-2.0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK
THERM PAD 228.6MMX228.6MM PINK
THERMAL PAD, SHEET 160X160MM, TH
CRYSTAL 28.2240MHZ 6PF SMD
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ HCSL
THERM PAD A3500 5X5X2MM
SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR