
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 8815 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Usage: | - |
| Type: | Transfer Tape |
| Shape: | Square |
| Outline: | 25.00mm x 25.00mm |
| Thickness: | 0.0148" (0.375mm) |
| Material: | Acrylic |
| Adhesive: | Adhesive - Both Sides |
| Backing, Carrier: | Polyester |
| Color: | White |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 0.6W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 |
Current price of 25MM-25MM-10-8815 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERM PAD 83MMX46.2MM GRAY
THERM PAD 31.75MMX31.75MM BLACK
THERM PAD 320MMX320MM GRAY
XTAL OSC XO 17.2000MHZ CMOS SMD
THERM PAD 25MMX25MM WHITE
CONN HEADER VERT 40POS 1.27MM
DC DC CONVERTER 5V 75W