
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S282 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Usage: | Thermally Conductive |
| Type: | Interface Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.0591" (1.500mm) |
| Material: | - |
| Adhesive: | - |
| Backing, Carrier: | Fiberglass |
| Color: | Pink |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 1.7W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of S282-320-320-1.5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERM PAD 20MMX20MM 1 SHT=190PC
THERM PAD 45MMX45MM WHITE
THERM PAD 10MMX5MM YELLOW
FIXED IND 390UH 80MA 15.3 OHM
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
CONN HEADER SMD 26POS 2.54MM
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM