EYG-A121801PM
DataSheet
EYG-A121801PM PDF
Shape:Rectangular
Outline:180.00mm x 115.00mm
Thickness:0.0004" (0.010mm)
Material:Graphite
Adhesive:Adhesive - One Side
Backing, Carrier:Polyester
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1950W/m-K