
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | N800 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Usage: | - |
| Type: | Conductive Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 320.00mm x 320.00mm |
| Thickness: | 0.0390" (0.991mm) |
| Material: | Non-Silicone |
| Adhesive: | Tacky - Both Sides |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Pink |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 9.0W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of N800A-320-320-1.0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERM PAD A6200 15X15X4MM
THERM PAD 153MMX67MM GRAY
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
RES ARRAY 10 RES 220 OHM 20SOIC
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
STAINLESS STEEL INDEXING PLUNGER