
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TG-A3500 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Usage: | Multi |
| Type: | Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 100.00mm x 100.00mm |
| Thickness: | 0.0591" (1.500mm) |
| Material: | Silicone |
| Adhesive: | Tacky - Both Sides |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Yellow |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 3.5W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TG-A3500-100-100-1.5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERM PAD 228.6MMX228.6MM BLUE
THERMAL PAD 25X25MM GREY
THERM PAD 45.3X66X0.25MM GRAY
XTAL OSC XO 148.351648MHZ HCSL
XTAL OSC XO 6.5400MHZ CMOS SMD
SILICONE THERMAL PAD 100X100X1.5
THERM NTC 330KOHM 3930K 0805