
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TG-A38KX |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Usage: | Multi |
| Type: | Pad, Sheet |
| Shape: | Rectangular |
| Outline: | 190.00mm x 140.00mm |
| Thickness: | 0.0591" (1.500mm) |
| Material: | Silicone |
| Adhesive: | Tacky - Both Sides |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Blue |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 3.8W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TG-A38KX-190-140-1.5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERM PAD 43X102.8X0.35MM GRAY
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
THERM PAD 25.4MMX6.6MM BEIGE
COOLX POWER SUPPLY
XTAL OSC XO 25.1450MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 30.7200MHZ LVDS
THERMAL PAD 190X140MM BLUE