
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TG-A1780 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Usage: | Multi |
| Type: | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 15.00mm x 15.00mm |
| Thickness: | 0.0197" (0.500mm) |
| Material: | Silicone |
| Adhesive: | - |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Gray |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 17.8W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TG-A1780-15-15-0.5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERM PAD 288MMX192MM BLUE
THERMAL PAD, SHEET 160X160MM, TH
THERMAL PAD 325X325MM BLUE
XTAL OSC XO 66.666667MHZ CMOS SM
MEMS OSC XO 377.1250MHZ LVCMOS
THERM PAD A1780 15X15X0.5MM
REMOTEPRO 24V 25W CONTINUOUS REM