
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TG-A6200 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Usage: | Multi |
| Type: | Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 100.00mm x 100.00mm |
| Thickness: | 0.197" (5.00mm) |
| Material: | Silicone |
| Adhesive: | Tacky - Both Sides |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Blue |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 6.2W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TG-A6200-100-100-5.0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TFLEX B2130 18X18IN
THERMAL TAPE 160X160MM, THICK 0.
THERM PAD A3500 15X15X1MM
FIXED IND 68UH 7A 21 MOHM TH
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ HCSL
FAN AXIAL 119X38MM 115VAC TERM
SILICONE THERMAL PAD 100X100X5.0