GCS-060-2.0
Description
THERMAL PAD, 6W/M K, 2.0MM
DataSheet
GCS-060-2.0 PDF
Shape:Square
Outline:150.00mm x 150.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.0W/m-K