TGF15-07870787-059
DataSheet
TGF15-07870787-059 PDF
Shape:Square
Outline:199.90mm x 199.90mm
Thickness:0.0591" (1.500mm)
Color:Pink
Thermal Resistivity:1.50°C/W
Thermal Conductivity:1.5W/m-K