TGF10-07870787-059
Description
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
DataSheet
TGF10-07870787-059 PDF
Type Description
Series:TGF10
Shape:Square
Outline:199.90mm x 199.90mm
Thickness:0.0591" (1.500mm)
Backing, Carrier:-
Color:Gray
Thermal Resistivity:2.00°C/W
Thermal Conductivity:1.0W/m-K