
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PC93 |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Usage: | - |
| Type: | Conductive Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 30.00mm x 30.00mm |
| Thickness: | 0.0790" (2.000mm) |
| Material: | Non-Silicone |
| Adhesive: | - |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Gray |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 2.0W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TG-APC93-30-30-2.0-0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
THERMAL PAD 100X100MM BLUE
THERM PAD 320MMX320MM RED
THERM PAD 128X128X0.35MM GRAY
THERM PAD 30MMX30MM GRAY
TEM 8.79X8.79X2.41MM
CONN HEADER SMD 94POS 1.27MM
CONN RCPT HSNG FMALE 8POS PNL MT