
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TG-A1450 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Usage: | Multi |
| Type: | Gap Filler Pad, Sheet |
| Shape: | Square |
| Outline: | 100.00mm x 100.00mm |
| Thickness: | 0.0591" (1.500mm) |
| Material: | Silicone |
| Adhesive: | - |
| Backing, Carrier: | - |
| Color: | Red |
| Thermal Resistivity: | - |
| Thermal Conductivity: | 14.5W/m-K |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TG-A1450-100-100-1.5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
TFLEX B260 9X9IN
THERM PAD 199.9MMX199.9MM WHITE
THERM PAD 228.6MMX228.6MM BLUE
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS
SILICONE THERMAL PAD 100X100X1.5
THERMISTOR NTC 10KOHM 3630K 1206