28R0880-000
Description
FERRITE CORE 187 OHM SOLID
DataSheet
28R0880-000 PDF
Design:Solid
Impedance @ Frequency:187Ohm @ 100MHz
Material:28
Inner Dimension:0.551" W x 0.059" H (14.00mm x 1.50mm)
Outer Dimension:0.880" W x 0.305" H (22.35mm x 7.75mm)
Ratings:-
Mounting Type:Free Hanging
Length:0.750" (19.05mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ESD-R-19S
ESD-R-19S
FERRITE CORE SOLID 10MM
28R1800-010
28R1800-010
FERRITE CORE 260 OHM SOLID
WE-TEFA TOROIDAL EMI SUPPRESSION
7-SA-ET
7-SA-ET
TWEEZERS - CURVED VERY FINE POIN
10951
BLADE SET ASSORTED W/POUCH 14PC
2621
ESPRUINO PICO STM32F401 EVAL BRD
28R0880-000
28R0880-000
FERRITE CORE 187 OHM SOLID