ESD-FPL-40-12
Description
NI-ZN FOR FLAT CABLE, BARE 34.8
DataSheet
ESD-FPL-40-12 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Material:NIZn
Inner Dimension:1.370" W x 0.051" H (34.80mm x 1.30mm)
Outer Dimension:1.575" W x 0.256" H (40.00mm x 6.50mm)
Ratings:-
Mounting Type:Free Hanging
Length:0.472" (12.00mm)