ESD-FPL-14.5-8
Description
NI-ZN FOR FLAT CABLE, BARE 11.0
DataSheet
ESD-FPL-14.5-8 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Material:NIZn
Inner Dimension:0.433" W x 0.031" H (11.00mm x 0.80mm)
Outer Dimension:0.571" W x 0.108" H (14.50mm x 2.75mm)
Ratings:-
Mounting Type:Free Hanging
Length:0.315" (8.00mm)