28B1142-100
Description
FERRITE CORE 114 OHM SOLID 19MM
DataSheet
28B1142-100 PDF
Design:Solid
Impedance @ Frequency:114Ohm @ 100MHz
Material:28
Inner Dimension:0.748" Dia (19.00mm)
Outer Dimension:1.142" Dia (29.01mm)
Ratings:-
Mounting Type:Free Hanging
Length:0.545" (13.84mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FERRITE CORE 100 OHM SOLID