28B1250-2
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
FERRITE 151OHM SOLID 19.05MM
DataSheet
28B1250-2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Design:Solid
Impedance @ Frequency:151Ohm @ 100MHz
Material:28
Inner Dimension:0.750" Dia (19.05mm)
Outer Dimension:1.250" Dia (31.75mm)
Ratings:-
Mounting Type:Free Hanging
Length:1.000" (25.40mm)