UU10LFNP-B223
Manufacturer
Sumida Corporation
VIGOR # :
Description
CMC 22MH 250MA 2LN TH
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
UU10LFNP-B223 PDF
Type Description
Series:UU
Package:Bulk
Part Status:Active
Filter Type:Power Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:22 mH @ 1 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):250mA
DC Resistance (DCR) (Max):3.64Ohm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:0.728" L x 0.669" W (18.50mm x 17.00mm)
Height (Max):0.906" (23.00mm)