DLFL-0147-16D3
Manufacturer
Schurter
VIGOR # :
Description
COMMON MODE CHOKE 16A 2LN TH
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
DLFL-0147-16D3 PDF
Type Description
Series:DLFL
Package:Bulk
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):16A
DC Resistance (DCR) (Max):25mOhm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:440V
Operating Temperature:-25°C ~ 100°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)