PA4339.132NLT
Description
COMMON MODE CHOKE 9.0UH 2.5A
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
PA4339.132NLT PDF
Type Description
Series:PA4339
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:1.3 kOhms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:9 µH @ 100 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):2.5A
DC Resistance (DCR) (Max):21mOhm
Voltage Rating - DC:80V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
Height (Max):0.150" (3.80mm)