DLW5ATN272SQ2L
Description
CMC 1A 2LN 2.7 KOHM SMD
DataSheet
DLW5ATN272SQ2L PDF
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:2.7 kOhms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):1A
DC Resistance (DCR) (Max):120mOhm
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Height (Max):0.093" (2.35mm)