DLP2ADA350HL4L
Manufacturer
TOKO / Murata
VIGOR # :
Description
CMC 150MA 4LN 35 OHM SMD
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
DLP2ADA350HL4L PDF
Type Description
Series:DLP2A
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:35 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):150mA
DC Resistance (DCR) (Max):1Ohm
Voltage Rating - DC:5V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height (Max):0.036" (0.92mm)