DS1-25-0002
Description
COMMON MODE CHOKE 2A 2LN TH
DataSheet
DS1-25-0002 PDF
Current Rating (Max):2A
DC Resistance (DCR) (Max):100mOhm
Voltage Rating - DC:600V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:0.984" L x 0.984" W (25.00mm x 25.00mm)