DLW5ATH112MQ2L
Description
CMC 1.5A 2LN 1.1 KOHM SMD
DataSheet
DLW5ATH112MQ2L PDF
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:1.1 kOhms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):1.5A
DC Resistance (DCR) (Max):56mOhm
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Ratings:AEC-Q200
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Height (Max):0.093" (2.35mm)