ACT1210G-800-2P-TL05
Description
COMMON MODE FILTERS FOR AUTOMOTI
DataSheet
ACT1210G-800-2P-TL05 PDF
Type Description
Series:ACT
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:80 µH @ 100 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):70mA
DC Resistance (DCR) (Max):2.4Ohm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.154" L x 0.098" W (3.90mm x 2.50mm)
Height (Max):0.098" (2.50mm)