TLF9UA302WR42K1
Description
CMC 3MH 420MA 2LN TH
DataSheet
TLF9UA302WR42K1 PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:3 mH @ 1 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):420mA
DC Resistance (DCR) (Max):1.5Ohm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:250V
Operating Temperature:-25°C ~ 105°C
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:0.669" L x 0.433" W (17.00mm x 11.00mm)
Height (Max):0.630" (16.00mm)