DLP31SN551ML2L
Description
CMC 100MA 2LN 550 OHM SMD
DataSheet
DLP31SN551ML2L PDF
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:550 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):100mA
DC Resistance (DCR) (Max):3.6Ohm
Voltage Rating - DC:16V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max):0.051" (1.30mm)