B82734W2192B030
Description
COMMON MODE CHOKE 22MH 1.9A
DataSheet
B82734W2192B030 PDF
Type Description
Series:B82734
Package:Tray
Part Status:Active
Filter Type:-
Number of Lines:-
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):-
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.280" L x 0.827" W (32.50mm x 21.00mm)
Height (Max):1.220" (31.00mm)