DLW5ATN231TQ2L
Description
CMC 4A 2LN 230 OHM SMD
DataSheet
DLW5ATN231TQ2L PDF
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:230 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):4A
DC Resistance (DCR) (Max):27mOhm
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Height (Max):0.093" (2.35mm)