DLW5ATZ450TQ2L
Description
2014 (5036 METRIC) 45OHM (TYP.)
DataSheet
DLW5ATZ450TQ2L PDF
Part Status:Active
Filter Type:Power Line
Number of Lines:2
Impedance @ Frequency:45 Ohms @ 100 MHz
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):4A
DC Resistance (DCR) (Max):13mOhm
Voltage Rating - DC:50V
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Height (Max):0.093" (2.35mm)