PHBC24W-2R4A0174V
Description
NMC 147.4UH 20A 0.0118OHM TH
DataSheet
PHBC24W-2R4A0174V PDF
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:174 µH @ 100 kHz
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):20A
DC Resistance (DCR) (Max):-
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C