23Z104SMNL
Manufacturer
PulseLarsen Antenna
VIGOR # :
Description
COMMON MODE CHOKE 4LN SMD
Catalog
Common Mode Chokes
DataSheet
23Z104SMNL PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Active
Filter Type:Signal Line
Number of Lines:4
Impedance @ Frequency:-
Inductance @ Frequency:-
Frequency Coupled to Inductance @ Frequency:-
Current Rating (Max):-
DC Resistance (DCR) (Max):200mOhm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-
Ratings:-
Approval Agency:-
Features:-
Mounting Type:Surface Mount
Size / Dimension:0.230" L x 0.265" W (5.84mm x 6.73mm)
Height (Max):0.220" (5.59mm)
Package / Case:8-SOIC (0.265", 6.73mm Width)