
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TF |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | - |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Frequency Coupled to Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 3A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 70Ohm |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 120°C |
| Ratings: | - |
| Approval Agency: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 0.650" Dia x 0.492" W (16.50mm x 12.50mm) |
| Height (Max): | - |
| Package / Case: | Vertical, No Base, 4 PC Pin |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TF1713VU-102Y3R0-01 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
COMMON MODE CHOKE 1.3A 2LN TH
CMC 7MH 300MA 2LN TH
CMC 7MH 300MA 2LN TH
DIODE ZENER 4.3V 125MW 0402
COMMON MODE CHOKE 3A 2LN TH
DC DC CONVERTER 5V 300W
TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM