
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | V |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | - |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Frequency Coupled to Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 1.3A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | - |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 105°C |
| Ratings: | - |
| Approval Agency: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 1.142" L x 0.827" W (29.00mm x 21.00mm) |
| Height (Max): | 1.362" (34.60mm) |
| Package / Case: | Vertical, 4 PC Pin |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of ELF-18D656D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CMC 7MH 300MA 2LN TH
CMC 7MH 300MA 2LN TH
COMMON MODE CHOKE 160UH 2LN TH
BUS DRIVER
SWITCH PIANO DIP SPST 150MA 30V
COMMON MODE CHOKE 1.3A 2LN TH
ERC-55 64.9 1% T-9 RNC55J64R9FS