
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DLW5A |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Discontinued at Digi-Key |
| Filter Type: | Power, Signal Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | 150 Ohms @ 100 MHz |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Frequency Coupled to Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 3A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 20mOhm |
| Voltage Rating - DC: | 50V |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Approval Agency: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm) |
| Height (Max): | 0.093" (2.35mm) |
| Package / Case: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DLW5ATH151MQ2K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
COMMON MODE CHOKE 5A 2LN TH
COMMON MODE CHOKE 500MA 2LN TH
CMC 100MA 2LN 300 OHM SMD
CAP CER 0603 3PF 16V ULTRA STABL
CMC 3A 2LN 150 OHM SMD
RES 18 OHM 0.5% 1W 2512
PMI .250" LED 60V TAB DIFF BLU