
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TF |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Filter Type: | Power Line |
| Number of Lines: | 2 |
| Impedance @ Frequency: | - |
| Inductance @ Frequency: | - |
| Frequency Coupled to Inductance @ Frequency: | - |
| Current Rating (Max): | 5A |
| DC Resistance (DCR) (Max): | 90mOhm |
| Voltage Rating - DC: | - |
| Voltage Rating - AC: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 120°C |
| Ratings: | - |
| Approval Agency: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Size / Dimension: | 0.906" Dia x 0.787" W (23.00mm x 20.00mm) |
| Height (Max): | - |
| Package / Case: | Vertical, No Base, 4 PC Pin |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TF2420VU-202Y5R0-01 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
COMMON MODE CHOKE 500MA 2LN TH
CMC 100MA 2LN 300 OHM SMD
COMMON MODE CHOKE 3A 2LN TH
CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
COMMON MODE CHOKE 5A 2LN TH
CONN HEADER VERT 70POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 13.8V 200W