TF3435VU-301Y20R0-01
Description
COMMON MODE CHOKE 20A 2LN TH
DataSheet
TF3435VU-301Y20R0-01 PDF
Current Rating (Max):20A
DC Resistance (DCR) (Max):10mOhm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-20°C ~ 120°C
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.339" L x 0.866" W (34.00mm x 22.00mm)
Height (Max):1.378" (35.00mm)