TF3424HU-301Y20R0-01
Description
COMMON MODE CHOKE 20A 2LN TH
DataSheet
TF3424HU-301Y20R0-01 PDF
Current Rating (Max):20A
DC Resistance (DCR) (Max):10mOhm
Voltage Rating - DC:-
Voltage Rating - AC:-
Operating Temperature:-20°C ~ 120°C
Mounting Type:Through Hole
Size / Dimension:1.339" Dia (34.00mm)
Height (Max):0.945" (24.00mm)